Kanał Nick Jr. przez miesiąc bez dodatkowych opłat!

Kanał Nick Jr. przez miesiąc bez dodatkowych opłat!

Z okazji Mikołajek, 6 grudnia br. kanał Nick Jr. zostaje odkodowany dla Abonentów wszystkich pakietów telewizji JAMBOX.

Nick Jr. to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 5 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, które łączą zabawę z edukacją, takie jak „Bąbelkowy świat gupików” czy „Psi Patrol”. Emitowane kreskówki nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

W grudniowe, zimowe dni, szczególnie polecamy serial animowany „Psi Patrol”, opowiadający o przygodach siedmiu szczeniąt, którym przewodzi dziesięcioletni chłopiec, Ryder. Razem tworzą drużynę o nazwie Psi Patrol. Bohaterowie to Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye i Everest. Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy, na przykład Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu. Oprócz typowych dla każdego pieska cech, każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji pieska i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny. Akcja serialu toczy się w miasteczku Adventure Bay.

Nick Jr. dostępny jest na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Bajek. Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Kanał będzie odkodowany do 2 stycznia 2017 roku.

Zamówienia pakietów dodatkowych można dokonywać wprost z pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Zobacz teraz »